Inspiracje

Zobacz wszystkie »

O Nas | Galeria

Pragniemy uczestniczyć w najpiękniejszych chwilach Twojego życia. Szukasz papeterii i dodatków weselnych? Tworzymy pudełka na obrączki, skrzynie na telegramy, winietki, wizytówki, menu, podziękowania dla rodziców i gości, zawieszki na alkohol, księgi gości, ankiety weselne i wszelkie inne dodatki ślubne według Twojego wzoru lub z naszej bogatej oferty.

 

Wierzymy, że specjalne okazje zasługują na oryginalną oprawę. Z okazji narodzin, chrztu lub urodzin dziecka możesz podarować mu wyjątkową, drewnianą skrzynkę z takimi dodatkami, jak zdjęcie, metryczka czy imię. Od lat tworzymy przedmioty z drewna i papieru, przygotowując herbaciarki, tace, skrzynki na klucze i kartki okolicznościowe.

 

Chcesz uczcić imieniny, urodziny lub rocznice? Dzięki technikom decoupage i scrapbooking, a także druku cyfrowego i atramentowego, nasze możliwości są praktycznie nieograniczone.

 

Twoje zamówienie traktujemy wyjątkowo. Chcesz skorzystać z naszych dotychczasowych wzorów? Masz wyjątkowy pomysł? Wspólnie stworzymy przedmioty jedyne w swoim rodzaju. Do obejrzenia galerii naszych prac zapraszamy: tutaj.