Inspiracje

Zapraszamy na naszego bloga

Na  blogu można przeczytać nowe wpisy, w których prezentuję się kartka - pudełko na ślub, a także można ocenić jak wyszła kartka…
więcej »

Życzenia do kartek

W tym miejscu mogą Państwo wybrać teksty życzeń do dedykowanych kartek zamawianych u nas. Jeśli, któryś z nich będzie tym właściwym p…
więcej »

Stempelki do kartek

Jeśli macie ochotę ubogadzić swoją pracę naszym stempelkiem - serdecznie zapraszamy, można je pobrać i użyć w swoich pracach, w ten spos&oacu…
więcej »

Transfer

Transfer to metoda decoupage umożliwiająca przeniesienie wydrukowanego laserowo zdjęcia na drewniane pudełko, podkładkę lub szkatułkę. Pozwala…
więcej »
Zobacz wszystkie »

Inspiracje

Zapraszamy na naszego bloga

Na  blogu można przeczytać nowe wpisy, w których prezentuję się kartka - pudełko na ślub, a także można ocenić jak wyszła kartka dla wędkarza wykonana na zamówienie :)

więcej »

Życzenia do kartek

W tym miejscu mogą Państwo wybrać teksty życzeń do dedykowanych kartek zamawianych u nas. Jeśli, któryś z nich będzie tym właściwym proszę w zamówieniu wskazać jego nr. Znajdziecie Państwo życzenia na ślub, urodziny, imieniny, chrzest czy różne rocznice.

więcej »

Stempelki do kartek

Jeśli macie ochotę ubogadzić swoją pracę naszym stempelkiem - serdecznie zapraszamy, można je pobrać i użyć w swoich pracach, w ten sposób będziemy w nich uczestniczyć.  Z całą pewnością będzie ich tematycznie przybywać. Zaglądajcie - zapraszamy!

więcej »

Transfer

Transfer to metoda decoupage umożliwiająca przeniesienie wydrukowanego laserowo zdjęcia na drewniane pudełko, podkładkę lub szkatułkę. Pozwala nadać zdobionemu przedmiotowi indywidualny, niepowtarzalny charakter. Bardzo często wykorzystywany w metodzie shabby chic. Transfer możemy wykonać za pomocą odpowiednio dobranego medium do transferu, aczkolwiek udany transfer tekstu lub grafiki można uzyskać za pomocą lakieru akrylowego lub kleju np. magic.

więcej »

Personalizacja

Personalizacja według słownika języka polskiego to "nadanie czemuś charakteru osobistego". Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, a wręcz wyprzedzając zapotrzebowanie oferujemy możliwość nadania indywidualnych cech zakupionemu w naszym sklepie produktowi przez dodanie imienia, daty, życzeń czy np, sentencji zapraszamy do galerii dla zapoznania się z możliwościami.


więcej »

Masa strukturalna

Masa strukturalna to sposób na dodanie do zdobionego przedmiotu metodą decoupage unikatowego ornamentu. Masa strukturalna może mieć kolor biały, ale również dostaniemy ją w sprzedaży w innych kolorach. Wzory z masy strukturalnej przenosimy za pomocą szablonów. Bardzo duży ich wybór jest osiągalny na rynku. Z własnego doświadczenia proponuję kłaść masę na polakierowany przedmiot. Nawet jeśli coś nie wyjdzie łatwo możemy ją usunąć, przedmiot przetrzeć wilgotną szmatką i próbować raz jeszcze. Po nałożeniu masy pozwólmy jej wyschnać. Jeśli zrobiły nam się jakieś nierówności możemy zeszlifować  papierem ściernym nadając danemu ornamentowi równą powierzchnię. Po wyschnięciu wzoru z masy strukturalnej możemy jej nadać kolor otaczającego tła. W zależności czy przedmiot jest bejcowany czy malowany farbą akrylową możemy wzór-ornament pomalować lub pobejcować, a na koniec zabezpieczyć lakierem.

więcej »

Lakier

Wielokrotne użycie lakieru zabezpiecza drewnianą powierzchnię produktów handmade, takich jak taca, szkatułka, pudełko. Z własnych doświadczeń polecam lakier akrylowy satynowy vidaron, ale nr 1 dla mnie to Flugger. Używam zazwyczaj Flugger 50 czyli półpołysk. Idealny zwłaszcza do prac pomalowanych białą akrylową farbą, jest znakomity, gdyż prace nie żółkną.

więcej »

Crackle

Crackle to spękania dodające unikatowej głębi w ręcznie zdobionych przedmiotach. Efekt ten postarza produkty handmade, pozwala zamienić nowe przedmioty w ozdoby z długą historią.

więcej »

Scrapbooking

Historycznie scrapbooking był podobnie jak przekazywane ustnie historie sposobem przekazania tradycji i zwyczajów. Formą przekazu było tu nie słowo, a obraz. Po raz pierwszy znalazł zastosowanie, gdy powszechnie dostępny stał się druk, a w szczególności gazety. Kiedy w powszechnym użytku znalazła się fotografia, zaczęto ją łączyć ze scrapbookingiem. Wykonane ręcznie kartki mogą być wspaniałą formą upominku dla najbliższych.

więcej »

Biżuteria handmade

Biżuteria handmade to sposób na unikatowy prezent. Ręcznie wykonane kolczyki, naszyjniki, bransoletki będą znakomitym  upominkiem dla ukochanej kobiety lub prezentem dla mamy, cioci, babci czy siostry.

więcej »

Vintage

Cenisz ręcznie zdobione prezenty w stylu vintage? Retro serwetka nadaje niepowtarzalny charakter ozdobionym w ten sposób szkatułkom.

więcej »

Ręcznie zdobione

Ręcznie zdobione niepowtarzalne przedmioty mogą stanowić jedyny w swoim rodzaju oryginalny prezent. Jeśli cenisz sobie indwidualność to miejsce dla Ciebie.

więcej »

Bejca

Bejca doskonale barwi drewno podkreślając jego naturalne piękno; wyjątkowe kolory zapewniają niepowtarzalny urok tak zdobionym przedmiotom.

więcej »

Podkładki

Podkładki drewniane jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym stanowią doskonałą ochronę naszych mebli przed powstawaniem trwałych plam i uszkodzeń od gorących napojów(kawa, herbata) stawianych na meblach, ale nade wszystko są ozdobą na naszym stole. 

więcej »